Katalog vystavovatelů

FOR ELEKTRON, FOR ENERGO, FOR AUTOMATION, FOR INDUSTRY, FOR LOGISTIC


Hledání
  Seznam vystavovatelů:
ABCČDEFGHCHIJKLMNOPQRŘSŠTUVWXYZ#

 • i4wifi a.s.Hala 1 - A 23

  Společnost i4wifi a.s. je distributorem LiFePO4 baterií s mnohaletou zkušeností v oboru elektrických vozidel úschovy a výroby elektrické energie, telekomunikací a LED osvětlení. V Evropě zastupuje značku GWL a dodává výhodná řešení pro solární a větrné elektrárny. Vede vlastní vývoj, je tak schopná nabídnout zákazníkům vyzkoušená řešení.

 • IBG Praha, s.r.o.Hala 1 - A 4

  Komplexní řešení problematiky záložního napájení. Stejnosměrné záložní zdroje, střídače, měniče, nabíječe baterií.UPS, motorgenerátory, energocentra. Průmyslové akumulátory klasické, gelové, AGM. Projektování, instalace, servisní služby, profylaxe.

 • IJS Service s.r.o.Hala 5 - C 12

  Automatizační technika, průmyslové aplikace, PLC, HMI, SCADA - programování.

 • IMPEA s.r.o.Mediální partner

  V odborném serveru POVRCHOVÁ ÚPRAVA najdete kontakty na všechny významné firmy působící v oblasti povrchových úprav a ochran materiálů včetně odkazů na jejich webové stránky a informací o předmětu jejich činnosti. Jeho součástí je i první povrchářské diskusní fórum, burza a první odborný elektronický časopis přinášející informace o novinkách v technologických postupech, zařízeních, službách a legislativě z oblasti povrchových úprav a ochran materiálů rozesílaný bezplatně e-mailem ve formátu PDF.

 • Industry EU, s.r.o.Hala 5 - B 9

  Evropský oborový internetový informační systém Industry EU, s.r.o., který prezentuje firmy ve svých oborových katalozích Stavebnictví EU, Plasty EU, Strojírenství EU, Svařování EU, Ekologie EU, Auto EU, Elektro EU a Obaly EU. Firmy zde využívají služby klientského servisu, který obsahuje všestrannou pomoc při jejich podnikání. Firmy od nás pravidelně dostávají ověřené a aktuální poptávky ze svého oboru podnikání www.industry-eu.cz.

 • INFOCUBE s.r.o.Hala 5 - A 17

  Vydavatelství odborných průmyslových časopisů: KOVOINZERT, Automobil Industry, Plastics Production, EEM - Electronic Engineering Magazine, machining&tooling magazine.

 • INFRASENSOR s.r.o.Hala 2 - C 16

  TELCO - infračervené optoelektronické snímače pro závorové a difúzní snímání i ve velmi prašném prostředí. CONTRINEX - induktivní, optické a ultrazvukové snímače. BTI - bezkontaktní bezpečnostní spínače. ROLAND - indikace dvou plechů, indikace svarů.

 • Ing. Vladimír Harazím - DREKOMAHala 5 - B 38

  Zvlhčovací systémy vzduchu pro průmyslové objekty i domácnosti Merlin - DREKOMA. Systémy zvyšující čistotu provozů, snižování prašnosti, odbourání elektrostatického náboje zvyšováním relativní vlhkosti vzduchu. Kvalitní měřicí a záznamové přístroje pro měření vlhkosti a teploty prostředí, vlhkosti papíru, dřeva Merlin - DREKOMA.

 • Inotec Barcode Security s.r.o.Hala 5 - C 8

  Odolná identifikace do skladů a logistiky. Samolepicí etikety s čárovým kódem a RFID.

 • Institute for International Research GmbH, organizační složka PrahaMediální partner

  IIR - pořadatel odborných konferencí, seminářů a tréninků pro top management. Člen skupiny Informa Group.