Katalog vystavovatelů

FOR ELEKTRON, FOR ENERGO, FOR AUTOMATION, FOR INDUSTRY, FOR LOGISTIC


Hledání
  Seznam vystavovatelů:
ABCČDEFGHCHIJKLMNOPQRŘSŠTUVWXYZ#

 • Reliant s.r.o.Hala 5 - C 30

  Poradenství a vzdělávání v logistice, logistický magazín Logistic News, Mezinárodní logistická konference SpeedChain, Reliant Expertní Klub   R.E.K., Setkání V.I.P. osobností Drive4LIFE.

 • RENOJAVA s.r.o.Hala 5 - B 42

  ZINGA - unikátny systém protikoróznej ochrany oceľových výrobkov zinkovaním za studena - zinganizácia.

 • REPLAST PRODUKT, spol. s r.o.Hala 5 - C 39

  Výrobky z recyklovaného kabelového PVC - průmyslové podlahy, kabelové mosty, zpomalovací prahy, podstavce pod dopravní značení, obrubníky, zemní kabelové chráničky apod.

 • RETRY profi machinery s.r.o.Hala 5 - A 17

  Průmyslové stroje a zařízení, nářadí, nástroje pro dílenské provozy, osvětlení strojů a pracovišť. Prodej pásových pil, dílenských lisů, ostřiček vrtáků a pilových kotoučů KAINDL, magenů, V-bloků, svěráků, upínek, čerpadel.

 • REXIM, spol. s r.o.Hala 5 - B 18

  Prodej obráběcích strojů britského výrobce XYZ Machine Tools: manuální/CNC konzolové a stolové frézky, soustruhy, CNC frézovací a soustružnická centra. Prodej příslušenství: nástroje, nářadí, mikromazací systémy, vysokootáčková elektrovřetena, řezné emulze a oleje.

 • Rittal Czech, s.r.o.Hala 2 - A 10

  Firma Rittal Czech vyrábí systémy rozváděčových skříní a ovládacích pultů, montážní systémy pro elektroniku, klimatizace pro skříňové rozváděče a chlazení strojů, komponenty pro rozvod proudu, venkovní skříně, bohaté systémové příslušenství, kompletní řešení pro datová centra a protipožární skříně.

 • ROAD ENERGY (CZECH) s.r.o.Hala 1 - B 19

  ROAD ENERGY (CZECH) s.r.o. je přímý dovozce a distributor špičkových korejských a evropských zařízení na výstavbu fotovoltaických a větrných elektráren. Zastupujeme značky S-Energy, Shinsung Solar, Symphony Energy, Hansol, Fronius, Schletter, Windrex.

 • ROLLATECH CZ s.r.o.Hala 5 - C 2

  Široký sortiment oboustranně lepicích pásek, lepicích bodů a štítků. Využití ve strojírenském, elektrotechnickém, nábytkářském průmyslu, logistice a stavebnictví. Naším cílem je navrhnout a dodat vhodný produkt na spojování materálu.

 • ROSTISLAV SMIEJA - SPARMediální partner