Katalog vystavovatelů

FOR ELEKTRON, FOR ENERGO, FOR AUTOMATION, FOR INDUSTRY, FOR LOGISTIC


Hledání
  Seznam vystavovatelů:
ABCČDEFGHCHIJKLMNOPQRŘSŠTUVWXYZ#

 • UJEP, Fakulta výrobních technologií a managementuMediální partner

  Fakulta prezentuje výzkum uskutečňovaný v rámci svých činností a odborného zaměření, studijní programy uskutečňované fakultou. Dále pak prezentuje vydávané odborné, recenzované časopisy Strojírenská technologie a Manufacturing Technology.

 • ULBRICH HYDROAUTOMATIK s.r.o.Hala 5 - B 29

  Hydraulika šitá na míru, SPX Powerteam - hydraulické nářadí, WEFORMA - tlumiče nárazu, Molykote - průmyslová maziva a kluzné laky, Permabond - průmyslová lepidla.

 • UNIVERSUM s.r.o.Hala 2 - C 6

  Průmyslová lepidla na všechny druhy materiálů.

 • Uplifter CZ s.r.o.Hala 5 - C 22

  Výhradní dovozce kompaktních Pick & Carry - pojezdných jeřábů s břemenem na bateriový pohon špičkového italského výrobce JMG. Produktová řada zahrnuje stroje od 2 až 60 tun. JMG Pick & Carry - pojezdné jeřáby byly speciálně vyvinuty pro zdvih, přepravu a umístění břemen. Nasazení v mnoha oblastech, mimo jiné strojírenské podniky, loděnice, kovovýroba, automobilový průmysl nebo např. stěhování průmyslových celků apod.

 • Úřad průmyslového vlastnictvíHala 5 - A 3

  Český patentový a známkový úřad. Rozhoduje o udělování průmyslově právní ochrany a funguje jako speciální informační centrum průmyslového vlastnictví.

 • Úspěch - Produktivita a inovace v souvislostechHala 5 - C 15

  Odborný časopis Úspěch - Produktivita a inovace v souvislostech je věnován tématům průmyslového inženýrství. Je  kuchařkou  na zavedení efektivních metod výroby, zeštíhlení podniku. Naleznete zde teoretické informace i praktické zkušenosti.